Akce

Pokud chcete vyrazit na bosý výlet sami, můžete využít katalog bosých výletů viz trasy-naboso.webnode.cz/

Pokud chcete vyrazit ve skupině bosých turistů, čtěte níže. Fotografie z nejlepších proběhlých akcí a jejich popis viz záložka Foto. 

(Ilustrační foto z výletu Bosá Boseň - start z  obce Boseň, Český ráj, skalní hrad Drábské světničky.)

Pěkné fotografie (i černobílé) k vyžádání zdarma, nabídka fotografických služeb s poloprofesionálním fotoaparátem LEICA (Panasonic LX100, MOS 4/3, obj. 24-75 mm, f 1,7), viz fotografie-pro-radost.webnode.cz/

Básně bosého básníka Ing. Igora Slouky viz www.igor-slouka-senior.webnode.cz .

***

Bosý rok:

 

AKTUÁLNĚ NÁS ČEKÁ:

Červenec - každoroční akce v Loučni - Mezinárodní den turistiky naboso 7. roč.: bohatý bosý program pro děti i dospělé, akce bývá poslední sobotu v červenci v zámeckém parku s labyrinty a bludišti (vč. bludiště ve tvaru bosé stopy). Minulá akce proběhla úspěšně, fotografie viz záložka Foto. Příští akce se koná poslední sobotu v červenci 30/7/2022. Hlavními pořadateli akce jsou: Turistika naboso (viz www.TuristikaNaboso.cz), zámek Loučeň (viz www.zamekloucen.cz/a/den-bose-turistiky), ve spolupráci s Klubem českých turistů kct.cz/turistika-naboso (proklik na akci - připravuje se). Propozice podrobně: ( připravuje se ) . Akce se koná za každého počasí a není nutné se na ni registrovat, stačí prostě přijít.

 

Další akce a výlety spřátelených organizací najdete na kct.cz/bosa-turistika nebo na www.bosaturistika.cz/ .

 
 
 
 

Děkuji za podporu serveru www.kudyznudy.cz/

 

 

Stánek, který bývá na mnohých akcích:

 

.