Akce

Pokud chcete vyrazit na bosý výlet sami, můžete využít 8 km dlouhou bosou trasu v Praze - Klánovicích, viz sekce Foto a níže zde. ((Dále existuje katalog bosých výletů viz trasy-naboso.webnode.cz/ ))

Pokud chcete vyrazit ve skupině bosých turistů, čtěte níže. Fotografie z nejlepších proběhlých akcí a jejich popis viz záložka Foto. 

 

(Ilustrační foto z Mezinárodního dne turistiky naboso v Loučni - pískovcový labyrint, chůze poslepu.)

***

Bosý rok:

 

AKTUÁLNĚ NÁS ČEKÁ:

Červenec - každoroční akce v Loučni - Mezinárodní den turistiky naboso 8. roč.: bohatý bosý program pro děti i dospělé, akce bývá poslední sobotu v červenci v zámeckém parku s labyrinty a bludišti (vč. bludiště ve tvaru bosé stopy). Minulá akce proběhla úspěšně, fotografie viz záložka Foto. Příští akce se koná poslední sobotu v červenci 29/7/2023. Hlavními pořadateli akce jsou: Turistika naboso (viz www.TuristikaNaboso.cz), zámek Loučeň (viz www.zamekloucen.cz/a/den-bose-turistiky), ve spolupráci s Klubem českých turistů kct.cz/turistika-naboso (proklik na akci - připravuje se). Propozice podrobně: ( připravuje se ) . Akce se koná za každého počasí a není nutné se na ni registrovat, stačí prostě přijít.

 

8 km dlouhá BOSÁ TRASA U PRAHY

Slavnostní otevření se chystá na neděli 3. září 2023 - bude upřesněno zde v sekci Akce.
Popis a fotografie viz záložka Foto.

 

Další akce a výlety najdete na kct.cz/bosa-turistika nebo na www.bosaturistika.cz/ .

Z kapacitních a zdravotních důvodů jsem přenechal Bosé turistice mé tradiční každoroční výlety jako Bosky pod Pokličkou, Bosá boseň. Děkuji Bosé turistice, že tyto výlety budou dál "žít" :-)
 
 
 
 

Děkuji za podporu serveru www.kudyznudy.cz/

 

 

Stánek, který bývá na mnohých akcích:

 

.