Akce

Webnode

Fotografie z proběhlých akcí a jejich popis viz záložka Foto.

***

A) AKTUÁLNÍ AKCE:

Podrobné propozice pro nejbližší akci budou většinou zpracovány po proběhnutí předchozí akce, taktak stíhám :-)

27/8/2016 Bosá Boseň, výlet v Českém Ráji, bosá boseň.docx (630307)

4/9/2016 Dejte Bacha na Beatles: Otevření hmatové stezky, vycházka parkem, koncert. V zámeckém parku Měšice u Prahy se 4/9 ve 14h slavnostně otevře veřejná lesní hmatová stezka, která vede i mezi kmeny stromů, má přemostění příkopu, schody či pravý pařez. Součástí slavnosti bude zdarma i bosá dílna, možnost chůze po střepech či prezentace bosé obuvi. Při bosé chůzi budeme dávat pozor na broučky (= bacha na beatles :-). V 17 h se na louce za zámkem bude konat koncert žesťového kvintetu (vstupné dobrovolné/zdarma), kdy zazní skladby Bacha, Beatles, Händela a další (= dáme Bacha na Beatles). Ca od 18 h (po skončení koncertu) ca do 19 h bude komentovaná prohlídka zámeckého parku, kdo chce, tak naboso (a opět pozor na broučky, bacha na beatles :-) Akci pořádá obec Měšice, Nemocnice Měšice a Zahradnické služby Měšice ve spolupráci s www.TuristikaNaboso.cz (návrh stezky, bosý program). Propozice viz Dejte Bacha na Beatles.docx (2059738)

29/10/2016 Naboso do Houslí (Praha).

KAŽDÉ PONDĚLÍ VYCHÁZKA NABOSO V PRAZE: 1 km dlouhá bosá vycházka v parku Maxe van der Stoela (Praha, Hradčany). Teorie i praxe, jak správně chodit naboso, cviky a hry pro bosé nohy. Navštívíme vyhlídku na Pražský hrad a pomníky hradčanských dělostřelců, projdeme se ve vodě a vodních atrakcích, po balvanech, ve štěrku, na balančních atrakcích, v prudkém svahu a rovněž po speciální hmatové stezce. Sraz, platba 100 Kč/os. (děti do 10ti let zdarma) a start každé pondělí v 17,30 h v obchodě naboso s.r.o., Čkalova 6, Praha 6. Konec vycházky a rozchod ca v 19 h v jižním cípu parku (u ul. Hládkov).

Každoroční jarní akce na Kokořínsku: Bosý výlet pro začátečníky i zkušené, pro malé i velké - BOSKY POD POKLIČKOU. 26/3/2016. Propozice zde: Bosky pod Pokličkou 2016.docx (976679) . Fotografie z loňského výletu viz záložka Foto. V ceně 100kč/os. nebo 100kč/celá rodina bude jeden kus ze suvenýrů viz níže, možnost dokoupit další kusy.

Každoroční letní (začátek léta) pochod centrem Prahy DLABU NA SOCIÁLNÍ TABU I. - pochod začátkem léta 2015 proběhl úspěšně, popis a fotky viz fotogalerie. Příští akce: 19/6 2016, propozice budou vyvěšeny zde. Pochod bude spojen s piknikem KČT v botanické zahradě bez bot. 

Každoroční letní (střed léta) akce v Loučni MEZINÁRODNÍ DEN TURISTIKY NABOSO - poslední sobota v červenci,  1. ročník se bude konat 30/7/2016. Podrobné propozice viz 1.MDTN Loučeň - propozice veřejnost.doc (1 MB) . Stránky KČT viz www.kct.cz/cms/turisticka-akce?xid=11102

Každoroční letní (konec léta) akce BOSÁ BOSEŇ; loučení s létem v Českém ráji. Bosý výlet pro začátečníky i zkušené, pro malé i velké. Výlet koncem léta 2015 proběhl úspěšně, popis a fotky viz fotogalerie. Příští akce 27/8/2016. V ceně 100kč/os. nebo 100kč/celá rodina bude jeden kus ze suvenýrů viz níže, možnost dokoupit další kusy. Propozice viz bosá boseň.docx (615,5 kB)

1)  bosý prsten s mořským opálem (perleť paua mušle z Nového Zélandu), který svého nositele ochrání před neštěstím. Na každou stokorunu 1ks (tj. jeden v ceně výletu), každý další 100kč.

2) měděný bosý přívěšek, každý další 50kč.

3) Potěmkinovy sandály (pár tkanic paracord, odolná padáková šňůra), každé další 100kč.

4) Kvalitní kovové pero TuristikaNaboso.cz, každé další 60kč.

Každoroční podzimní akce v Praze (centrum a přír.park Divoká Šárka) NABOSO DO HOUSLÍ.  Výlet je spojen s procházkou centrem Prahy "Dlabu na sociální tabu II" a s návštěvou prodejny s bosou obuví www.naboso.cz. Výlet koncem října 2015 proběhl úspěšně, popis a fotky viz fotogalerie. Příští akce 29/10/2016.  

 

***

B) MINULÉ AKCE, KTERÉ JIŽ PROBĚHLY

Upoutávky na minulé akce jsou odstraňovány.