Akce

Pokud chcete vyrazit na bosý výlet sami, můžete využít katalog bosých výletů viz trasy-naboso.webnode.cz/

Pokud chcete vyrazit ve skupině bosých turistů, čtěte níže. Fotografie z nejlepších proběhlých akcí a jejich popis viz záložka Foto.

(Ilustrační foto z výletu Bosá Boseň - start z  obce Boseň, Český ráj, skalní hrad Drábské světničky.)

***

AKTUÁLNÍ AKCE:

Podrobné propozice pro nejbližší akci budou většinou zpracovány po proběhnutí předchozí akce, taktak stíhám :-)

 

29/10/2016 Naboso do Houslí (Praha), podrobnosti viz níže.

KAŽDÉ PONDĚLÍ VYCHÁZKA NABOSO V PRAZE: 1 km dlouhá bosá vycházka v parku Maxe van der Stoela (Praha, Hradčany). Teorie i praxe, jak správně chodit naboso, cviky a hry pro bosé nohy. Navštívíme vyhlídku na Pražský hrad a pomníky hradčanských dělostřelců, projdeme se ve vodě a vodních atrakcích, po balvanech, ve štěrku, na balančních atrakcích, v prudkém svahu a rovněž po speciální hmatové stezce. Sraz, platba 100 Kč/os. (děti do 10ti let zdarma) a start každé pondělí v 17,30 h v obchodě naboso s.r.o., Čkalova 6, Praha 6. Konec vycházky a rozchod ca v 19 h v jižním cípu parku (u ul. Hládkov). Není zapotřebí se předem hlásit či registrovat či si ověřovat konání. Stačí jednoduše přijít na místo startu. Vycházka probíhá za každého počasí i při účasti 1 osoby.

Každoroční jarní akce na Kokořínsku BOSKY POD POKLIČKOU: ca 10 km bosý výlet krásnou přírodou (přírodní lékárna, skalní hřiby, skalní bludiště). Akce proběhla úspěšně, popis a fotografie viz záložka Foto. Příští akce se koná dne (připravuje se). Propozice viz (připravuje se). V ceně 100kč/os. nebo 100kč/celá rodina je jeden suvenýr (kovové pero TuristikaNaboso.cz s bosou stopou), za 60kč lze koupit další kusy. 

Každoroční letní (začátek léta) akce v Praze DLABU NA SOCIÁLNÍ TABU I.: bosá vycházka centrem Prahy (vč. chůze po Pražském poledníku a po Karlově mostě), zakončená piknikem KČT v botanické zahradě (bohatý program KČT, bosý program). Akce proběhla úspěšně, popis a fotografie viz záložka Foto. Příští akce se koná dne (připravuje se). Propozice viz (připravuje se). V ceně 100kč/os. nebo 100kč/celá rodina je jeden suvenýr (kovové pero TuristikaNaboso.cz s bosou stopou), za 60kč lze koupit další kusy. 

Každoroční letní (střed léta) akce v Loučni MEZINÁRODNÍ DEN TURISTIKY NABOSO: bohatý bosý program pro děti i dospělé, bohatý tématický program (např. Karel IV., Rumcajs a Cipísek...), akce bývá poslední sobotu v červenci v zámeckém parku s labyrinty a bludišti (vč. bludiště ve tvaru bosé stopy). Minulá akce proběhla úspěšně, popis a fotografie viz záložka Foto. Příští akce se koná dne 29/7/2017. Stránky KČT viz (připravuje se). Propozice viz (připravuje se). 

Každoroční letní (konec léta) akce v Českém ráji BOSÁ BOSEŇ: ca 10 km bosý výlet krásnou přírodou (skalní hrady a soutěsky). Akce proběhla úspěšně, popis a fotografie viz záložka Foto. Příští akce se koná dne (připravuje se). Propozice viz (připravuje se). V ceně 100kč/os. nebo 100kč/celá rodina je jeden suvenýr (kovové pero TuristikaNaboso.cz s bosou stopou), za 60kč lze koupit další kusy. 

Každoroční podzimní akce v Praze NABOSO DO HOUSLÍ: ca 10km bosý výlet centrem Prahy (1. část výletu je Dlabu na sociální tabu II. a návštěva obchodu s bosou obuví www.naboso.cz) a hlavně přírodním parkem Divoká Šárka (zakončení výletu v kaňonu Housle u zázračné studánky). Minulá akce proběhla úspěšně, popis a fotografie viz záložka Foto. Příští akce se koná dne 29/10/2016. Propozice viz Naboso do Houslí.docx (245542) . V ceně 100kč/os. nebo 100kč/celá rodina je jeden suvenýr (kovové pero TuristikaNaboso.cz s bosou stopou), za 60kč lze koupit další kusy. 

 

 

***