Akce

Pokud chcete vyrazit na bosý výlet sami, můžete využít katalog bosých výletů viz trasy-naboso.webnode.cz/

Pokud chcete vyrazit ve skupině bosých turistů, čtěte níže. Fotografie z nejlepších proběhlých akcí a jejich popis viz záložka Foto. (Účast na bosém výletu či vycházce je na vlastní nebezpečí.)

(Ilustrační foto z výletu Bosá Boseň - start z  obce Boseň, Český ráj, skalní hrad Drábské světničky.)

***

Bosý rok:

Podrobné propozice pro nejbližší akci budou většinou zpracovány po proběhnutí předchozí akce, ca měsíc předem, taktak stíhám :-)

Duben - každoroční akce na Kokořínsku BOSKY POD POKLIČKOU: ca 10 km bosý výlet krásnou přírodou (přírodní lékárna, skalní hřiby, skalní bludiště). Minulá akce proběhla úspěšně, popis a fotografie viz záložka Foto. Příští akce se koná dne (jaro 2018). Propozice viz (připravuje se). V ceně 100kč/os. nebo 150kč/dvojice či celá rodina je pro každého jeden suvenýr (kovové pero TuristikaNaboso.cz, laserem gravírované, s velkoobsahovou náplní, různé barvy, viz níže*), za 40kč lze koupit další kusy. 


Červen - každoroční akce v Praze DLABU NA SOCIÁLNÍ TABU: bosá vycházka centrem Prahy (vč. chůze po Pražském poledníku a po Karlově mostě), zakončená piknikem KČT v botanické zahradě (bohatý program KČT, bosý program). Minulá akce proběhla úspěšně, popis a fotografie viz záložka Foto. Příští akce se koná dne (červen 2018). Propozice viz (připravuje se). V ceně 100kč/os. nebo 150kč/dvojice či celá rodina je pro každého jeden suvenýr (kovové pero TuristikaNaboso.cz, laserem gravírované, s velkoobsahovou náplní, různé barvy, viz níže*), za 40kč lze koupit další kusy.

Červenec - pravěký pobyt Tlupa - Kovářov, připravuji na léto 2018, viz záložka Tlupa.

Červenec - každoroční akce v Loučni - Mezinárodní den turistiky naboso 2. roč.: bohatý bosý program pro děti i dospělé, akce bývá poslední sobotu v červenci v zámeckém parku s labyrinty a bludišti (vč. bludiště ve tvaru bosé stopy). Minulá akce proběhla úspěšně, popis a fotografie viz záložka Foto. Příští akce se koná dne 28/7/2018. Hlavními pořadateli akce jsou: Turistika naboso (viz www.TuristikaNaboso.cz), zámek Loučeň (viz www.zamekloucen.cz), ve spolupráci s Klubem českých turistů (připravuje se). Propozice (připravuje se). 

Srpen - každoroční akce v Českém ráji BOSÁ BOSEŇ: ca 10 km bosý výlet krásnou přírodou (skalní hrady a soutěsky). Minulá akce proběhla úspěšně, popis a fotografie viz záložka Foto. Příští akce se koná dne 19/8/2017. Propozice viz bosá boseň.docx (633323). V ceně 100kč/os. nebo 150kč/dvojice či celá rodina je pro každého jeden suvenýr (kovové pero TuristikaNaboso.cz, laserem gravírované, s velkoobsahovou náplní, různé barvy, viz níže*), za 40kč lze koupit další kusy.

Srpen - Naboso Ostrovskými skalami do Himmelreichu - 19/8, viz www.bosaturistika.cz.

Září - Pochod pro radost - TEPLICKO-ADRŠPAŠSKÁ 33 v CHKO Broumovsko: ca 17km bosý výlet překrásným skalním městem Teplicko-Adršpašské skály.  Bosý výlet se koná jako jedna z možných tras v rámci akce Teplicko-Adršpašská 33, což je turistická akce s mnohaletou tradicí (od r. 1977) a tisícovou účastí (vč. zahraničních účastníků), též s doprovodným programem a občerstvením, viz Spolek Radost z.s. www.ta33.cz/  .   Akce se koná dne 16/9/2017. Propozice viz TA33.docx (49792)

Září - SVATOVÁCLAVSKÁ POUŤ na zámku Stránov s bosým programem - Jizerní Vtelno (u Ml.Boleslavi), 30/9/2017. Bosá dílna, bosé boty, bosá vycházka, chůze ve střepech a žhavém uhlí. Propozice viz (připravuje se). 

 

Pera *) Turistiky naboso a stánek, který bývá na mnohých akcích:

.